Архів конференцій. Освітній портал НППУ

Через виклики 21-го століття освітянам та учням довелося зіткнутися з дистанційним викладанням та навчанням. Найкращий спосіб опанувати нові стратегії та цифрову трансформацію освіти - тренінги та конференції з педагогіки online.

Онлайн-конференція – це можливість спілкуватися з колегами, ділитися знаннями, передавати та отримувати передовий досвід. Це зібрання фахівців, викладачів, науковців, адміністраторів, які наразі прокладають шлях до інноваційної та ефективної дистанційної освіти.

Впливовий офіційний сайт з підвищення кваліфікації для закладів освіти та Всеукраїнських науково-практичних онлайн конференцій НППУ пропонує контент, що має на меті розвиток та набуття навичок дистанційної освіти, євроінтеграцію галузі, національно-патріотичне виховання молоді.

Педагогічні конференції та вебінари дистанційно

Конференції НППУ - місце, де збираються педагоги та освітні лідери, щоб взяти участь у практичному навчанні. Як провести онлайн-урок, які проблеми найважливіші? Серед багатьох тем обговорюють, наприклад:

  • навчання в кризові періоди, інклюзію;
  • додатки для керування інтерактивними уроками, Classroom;
  • створення презентацій та демонстрацій;
  • розвиток наукової грамотності в класі STEM;
  • отримання конструктивного зворотнього зв'язку;
  • гнучке планування очних, дистанційних, індивідуальних уроків;
  • навчальні програми, плани уроків та підсумкове оцінювання.

Учасники конференції діляться не тільки науковим досвідом та досягненнями, але й цікавими моментами в класі. Це робить навчання особливим.

Конференції онлайн. Від директора до вихователя

НППУ пишається тим, що використовує передовий європейський досвід та пропонує найкращий контент для онлайн-спільноти викладачів, представлений фахівцями та експертами дистанційного навчання.

Приєднуйтесь до онлайн-конференцій для вчителів! Отримайте можливість спілкування з колегами-викладачами, обговоріть практичні ідеї та нові стратегії для вашої школи.

Ми знаємо, що у вас обмаль часу, тому вебінари збережені та доступні на сторінці «Архів конференцій». Можливість навчатися в вільний час завжди актуальна для керівника закладу освіти, вчителя, асистента вчителя, медсестри/психолога, вихователя, батьків.

Підключайтеся до конференції НППУ, тренінгів, вебінарів, платних та безкоштовних! Подумайте про свої цілі. Подумайте про потреби ваших учнів. Навчайтеся та розвивайтеся разом з колегами-педагогами та експертами.