Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Дизайн-мислення. Розвиток звичок успішного навчання

Мета курсу: Поглибити знання та удосконалити навички використання методу дизайн-мислення для проектування майбутнього, системного мислення, вміння вести за собою та навчити будувати відносини засновані на турботі та піклуванні.

Зміст курсу: Програма створена для розуміння поняття дизайн-мислення та вміння працювати за цим методом, плануючи своє життя. Акцентується увага на найбільш ефективних методах профілактики стресу, способах ефективного управління власних емоцій, почуттів, розуміння потреб інших людей та досягнення поставлених цілей. Програма дає можливість розвинути компетенції, які стосуються само-, соціальної та системної усвідомленості, навички побудови взаємин та досягти осмисленої гнучкості в управлінні власними емоціями в складовій особистого успіху.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Дизайн-мислення. Розвиток звичок успішного навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів