Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Керівник гуртка. Підвищення кваліфікації

Мета курсу: ознайомити керівників гуртків з діяльністю творчої студії; розкрити важливість для кожної особистості виявляти власні творчі здібності та показати вплив творчості, виявленої в ранньому віці, на подальше життя людини

Зміст курсу: дитина в сучасному світі має багато нових викликів і завдань. Пріоритети ставляться на здобуття знань, освоєння сучасних технологій, вивчення іноземних мов тощо. Швидкість подачі і отримання інформації зростає з кожним днем. Часто в цьому шаленому темпі дитина не встигає прислухатися до себе і знайти своє місце в суспільних взаємовідносинах. Тому , вияв особистих творчих здібностей допомагає дитині спрямувати свій погляд на себе; через творчі завдання - пізнати себе і зрозуміти подальший свій шлях, стати впевненішою і креативнішою у прийнятті власних рішень.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Керівник гуртка. Підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів