Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Методика складання простих історій на уроці для налагодження ефективної комунікації

Мета курсу: ознайомити учасників із можливостями використання казок у виховному процесі, налагодженні ефективної комунікації з дитиною та класом в цілому; ознайомити з простою схемою складання корисних історій; поділитись прикладами використання казок у роботі з учнями різних вікових категорій.

Зміст курсу: У світі, де складно втримати увагу дитини поясненнями, на допомогу приходить казкова історія. Іноді складно віднайти потрібну ідею у вже існуючих текстах. Тоді можливо скласти історію самостійно.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Методика складання простих історій на уроці для налагодження ефективної комунікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів