Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Організація індивідуальної форми навчання. Педагогічний патронаж для дітей з особливими освітніми потребами

Мета курсу: Надати практичні поради керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти щодо організації індивідуальної форми навчання для дітей з особливими освітніми потребами педагогічний патронаж; щодо розуміння та використання у роботі основних законодавчих актів України для організації такої форми навчання у закладах загальної середньої освіти.

Зміст курсу: Курс України на європейську інтеграцію вимагає перегляду пріоритетів державної політики у сфері освіти, зокрема впровадження таких підходів до навчання дітей з особливими освітніми потребами, які б базувались на засадах рівних можливостей та доступу до якісної освіти. Організація індивідуальної форми навчання для дітей з особливими освітніми потребами педагогічний патронаж в умовах децентралізації. Як місцеві громади можуть вирішити і визначити, як краще забезпечити якісну освіту своїм мешканцям.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Організація індивідуальної форми навчання. Педагогічний патронаж для дітей з особливими освітніми потребами
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів