Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Природнича освітня галузь. НУШ 5 клас

Мета курсу: • Ознайомити із модельними навчальними програмами природничих дисциплін для закладів середньої загальної освіти; • Удосконалити вміння формувати уявлення в учнів про предмет і методи природничих наук фізики, хімії, біології, географії, астрономії, екології, про способи отримання та застосування інформації у процесі вивчення та перетворення природи; • Удосконалити навики реалізації діяльнісного, компетентнісного, особистісно орієнтованого, дослідницького, рефлексивного, проблемно-ситуативного підходів до навчання;

Зміст курсу: Ми підходимо до відповідального періоду для освітян, зокрема для вчителів, які викладатимуть у 5-х класах. Адже саме з нього розпочинається впровадження Державного стандарту базової середньої освіти та організація навчального процесу за новою Типовою освітньою програмою. На даному курсі слухачі ознайомляться із структурою, особливостями, передбаченими природничою освітньою галуззю, формами роботи та методами реалізації обов’язкових результатів навчання.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Природнича освітня галузь. НУШ 5 клас
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів