Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Психологічна підтримка. Робота з дитячими страхами: коли і як допомогти дітям

Мета курсу: Ознайомити учасників з нормовіковими дитячими страхами. Отримати розуміння і інформацію коли потрібна допомога спеціаліста дитині.

Зміст курсу: Сучасні реалії життя ставлять перед нами багато викликів. Особливо важко нашим дітям. Ми дорослі маємо стати для дітей стабільною опорою на яку вони можуть обпертись. Тому наші знання про дитячі страхи ,коли страх є нормою ,а коли стає фобією ,як допомогти дітям в умовах війни є важливими для роботи з майбутнім поколінням .

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Психологічна підтримка. Робота з дитячими страхами: коли і як допомогти дітям
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів