Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Розвиток цифрової компетентності педагога. Інструменти для створення дидактичних ресурсів, презентацій та ілюстрованих уроків

Мета курсу: підвищення цифрової компетентності керівних і педагогічних кадрів, підготовки їх до подальшої роботи в сучасних умовах організації освітнього процесу в закладах освіти щодо використання сервісу Genially в електронному навчанні.

Зміст курсу: На сьогоднішній день існує ряд онлайн-інструментів, які допоможуть створити швидко та якісно презентацію, інфографіку, відео, інтерактивну вправу чи гру. Проте це все різні онлайн-інструменти, які потребують відповідно вивчення інтерфейсу та функцій для створення відповідного продукту. Платформа Genially - інструмент для створення всіх видів дидактичних ресурсів, презентацій, ігор, інтерактивних зображень, карт, ілюстрованих процесів, резюме і т.д.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Розвиток цифрової компетентності педагога. Інструменти для створення дидактичних ресурсів, презентацій та ілюстрованих уроків
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів