Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Сучасний бібліотекар. Інноваційні форми роботи у шкільній бібліотеці

Мета курсу: ознайомити бібліотекарів з онлайн-сервісами для створення дидактичних матеріалів, що зроблять роботу з читачами яскравою та оригінальною; навчити створювати та використовувати їх у професійній діяльності.

Зміст курсу: Зважаючи на інноваційні технології та реформи Нової української школи, шкільні бібліотеки змушені реформувати свою діяльність. В інформаційному суспільстві, що швидко змінюється, бібліотека має позиціювати себе як майданчик інформаційного та культурного простору, розширювати свої функції. Тренінг створено щоб навчити бібліотекарів створювати та використовувати у роботі з читачами дидактичних матеріалів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Сучасний бібліотекар. Інноваційні форми роботи у шкільній бібліотеці
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів