Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Тактична підготовка. Завдання,прийоми і способи дій солдата на полі бою. Бойові порядки та їх використання

Мета курсу: Ознайомити слухачів з тактичними діями солдата на полі бою, розвивати вміння слухачів формувати тактичні навички учнів, вчитися практично відпрацьовувати бойові порядки, виховувати повагу до людей які обрали своєю професією службу у війську.

Зміст курсу: З вторгненням російських окупаційних військ на територію України постала необхідність у викладанні предмета Захист України за новими стандартами - стандартами НАТО. До 2017 р. викладання предмету ЗУ велося за програмами в основі яких лежав досвід Другої світової війни і які вже давно морально застаріли. Сьогодні не вистачає вчителів які б знали нові стандарти і викладали по ним ЗУ. Програма тренінгу передбачає низку настанов які відповідають вимогам часу і базуються на передовому військовому досвіді. У програму входять такі тактичні елементи як стрілецька стійка стоячи,лежачи, з коліна. Пересування на полі бою, взаємодія у складі двійок,трійок,більших груп до 10 осіб. Бойові порядки та їх використання. Індивідуальні засоби захисту, їх призначення та використання.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Тактична підготовка. Завдання,прийоми і способи дій солдата на полі бою. Бойові порядки та їх використання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів