Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Вікіпедія в освітньому процесі. Настанова вчителю-предметнику

Мета курсу: ознайомити з досвідом використання Вікіпедії у освітньому процесі закладу загальної середньої освіти, розвинути уявлення присутніх про вікітехнології та їх освітні можливості, виховати почуття належності до україномовного простору

Зміст курсу: Українська Вікіпедія є найбільшою енциклопедією українською мовою. Водночас є багато нарікань на якість вікістатей з боку спеціалістів різних галузей, саме тому Вікіпедія потребує допомоги з метою покращення якості контенту. Виступ показує досвід, як можна волонтерити у Вікіпедії навіть школярам, як можна використати вікіресурси в освітньому процесі вчителям-предметникам.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Вікіпедія в освітньому процесі. Настанова вчителю-предметнику
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів