Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Живий онлайн урок: навички, інструменти, техніки успішного онлайн-навчання

Мета тренінгу: продемонструвати сучасні способи організації успішної онлайн-взаємодії з учнями і комфортного онлайн-середовища під час дистанційного навчання, застосовуючи нові педагогічні техніки, механіки опитування, прийоми, онлайн-інструменти

Зміст тренінгу: Дійсність така, що заклади освіти вимушені періодично повертатися до дистанційної форми навчання. Тож актуальними є питання правил і специфіки живої екологічної онлайн-взаємодії під час дистанційного навчання з урахуванням освітніх трендів 2022 року. Розглянемо інтерактивні можливості онлайн-навчання, механіки опитування, види групової взаємодії в онлайні, кращі багатофункціональні сервіси та інструменти для педагогів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Сертифікат про отримання знань із курсу - Живий онлайн урок: навички, інструменти, техніки успішного онлайн-навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від conf.nppu.org (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів